Zobacz więcej ofert pracy

Traning Manager

Kinetics
małopolskie
praca stacjonarna
2635 dni temu

Ogłoszenie numer: 1517228, z dnia 2017-01-31

Jesteśmy wiodącym producentem lakierów do paznokci. Naszą ofertę kreujemy dla profesjonalistów, kierując się dwoma ambitnymi celami: najwyższa jakość produktów i znakomity design. Posiadamy przedstawicielstwa w Azji, Północnej Ameryce oraz w większości krajów Europy, w tym w Polsce.

Aktualnie, poprzez naszego przedstawiciela marki Kinetics w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za poziom wyszkolenia sprzedawców marki w profesjonalnym oraz hurtowym kanale sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane kosmetologiczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w salonie kosmetycznym jako manicurzystka
  • Wysoki poziom ogólnej wiedzy oraz umiejętności z zakresu manicure
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, eventów i szkoleń
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Konieczność pracy poza miejscem zamieszkania – duża mobilność

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z marką PREMIUM w Polsce
  • Pracę w profesjonalnym oraz międzynarodowym zespole pracowników
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kompetencji – cykliczne szkolenia
  • Umowę o współpracy (zakres czasowy do uzgodnienia), samochód, laptop, telefon komórkowy