Zobacz więcej ofert pracy

Trener - Coach

Advisory Group TEST Human Resources
warmińsko-mazurskie, cała Polska
praca stacjonarna
2914 dni temu

Dla naszego Klienta, lidera rynku wśród firm szkoleniowych, działającego, m.in. dla branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

cała Polska
Nr ref.: 5535

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie trenerskie w prowadzeniu szkoleń/coachingów dla branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy w firmie branży automotive
  • Zainteresowanie motoryzacją, wiedza produktowa, znajomość procesów w sprzedaży lub procesów w serwisie
  • Zdecydowanie w działaniu oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Gotowość do nawiązania długotrwałej współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń / coachingów dla pracowników branży motoryzacyjnej

Obowiązki:

  • Prowadzenie szkoleń / coachingów
  • Badanie potrzeb szkoleniowych i opracowywanie programów szkoleniowych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji i opracowań merytorycznych

Oferujemy:

  • Współpracę w systemie projektowym
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dynamiczną pracę w zespole profesjonalistów