Zobacz więcej ofert pracy

Trener (Freelancer)

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
2570 dni temu

Jesteśmy dobrze znaną i rozpoznawalną w Polsce i Europie siecią specjalistycznych marketów w branży elektroniki użytkowej. Nasze marki to Media Markt i Saturn Planet. W Polsce funkcjonujemy od 1998 roku i zatrudniamy ponad 5000 pracowników. Zaangażowanie, pasja i innowacyjność to wartości, którymi się kierujemy. Dołącz do naszego Zespołu i miej swój udział w naszym wspólnym sukcesie!

W związku z realizowanym przez nas projektem, poszukujemy do współpracy trenerów/ coachów biznesu, którzy będą wspólnie z nami realizować nową strategię biznesową w naszej organizacji.

Nr Ref.: P200/2017

Opis stanowiska
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności managerskich oraz standardów obsługi Klienta,
  • Realizacja sesji coachingowych on the job,
  • Bieżąca analiza i monitoring efektów działań rozwojowych,
  • Ścisła współpraca z zespołem HR oraz managerami,
  • Regularne raportowanie.
Wymagania
  • Minimum trzyletnie doświadczenie  w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (preferowane w branży usług i dóbr konsumenckich),
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze coachingu oraz realizacji szkoleń,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziana certyfikacja w zakresie coachingu oraz kursów trenerskich,
  • Wysoka świadomość biznesowa,
  • Energia i entuzjazm w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Elastyczność i gotowość do odbywania podróży służbowych.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub B2B,
  • Możliwość długofalowej współpracy,
  • Możliwość udziału we wdrażaniu dużych, kluczowych projektów zmiany w organizacji,
  • Przygotowanie trenerskie i efektywne wdrożenie do współpracy,
  • Elastyczność we współpracy i ustalaniu grafików,
  • Atmosferę sprzyjającą wymianie pomysłów i dzieleniu się doświadczeniami (również z innymi trenerami).

Jeśli chcesz być częścią czegoś większego i mieć realny wpływ na procesy zmiany w dużej, międzynarodowej organizacji, prześlij nam swoje CV!

Administratorem danych jest Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.