Zobacz więcej ofert pracy

Trener IT

PGB Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2803 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, szkoły programowania,  poszukuje osoby na stanowisko:

Trener IT
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: TIT_0816_KR_BUD
Opis stanowiska:
  • dzielenie się wiedzą ze studentami
  • monitorowanie wydajności uczniów i podejmowanie działań w celu ciągłego doskonalenia
  • śledzenie zmian w technologii
  • przyczynianie się do polepszenia metod nauczania
  • myślenie strategiczne
  • tworzenie zrozumiałej dokumentacji
Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży IT
  • chęć dzielenia się wiedza
  • umiejętność planowania
  • umiejętność radzenia sobie z problemami
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny + język techniczny
Oferujemy:
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • coaching,
  • imprezy integracyjne,
  • indywidualne podejście do natężenia pracy pracownika, jego problemów
  • możliwość wyboru sprzętu laptop, komórka
  • płaska struktura firmowa

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com