Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Trener Lubelskie
Trener/-ka edukacji pozaformalnej

Fundacja ADRA Polska
lubelskie
praca stacjonarna
3164 dni temu

Ogłoszenie numer: 780187, z dnia 2015-08-24

Fundacja ADRA Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

praca zdalna

zadania:

  • prowadzenie szkoleń i treningów międzynarodowych
  • rozwijanie działalności międzynarodowej organizacji oraz nawiązywanie współpracy z organizacjami z zagranicy
  • wyszukiwanie międzynarodowych możliwości grantowych ze szczególnym uwzględnieniem projektów młodzieżowych i opracowywanie wniosków grantowych

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu młodzieżowych projektów, szkoleń i treningów międzynarodowych
  • Znajomość zagadnień edukacji pozaformalnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie w opracowywaniu wniosków grantowych

Oferujemy

  • Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych inicjatyw
  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów
  • Umowę cywilno-prawą
  • Elastyczny czas pracy - praca zdalna
  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Poznaj

ADRA Polska

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/