Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra Instruktor Fitness Zielona Góra
Trener Personalny / Instruktor Fitness (zajęcia grupowe, Spinning®)

Fabryka Formy S.A.
Zielona Góra
praca stacjonarna
3474 dni temu

Ogłoszenie numer: 523144, z dnia 2014-09-24

Fabryka Formy S.A. w związku z rozwojem firmy poszukuje osób z energią w dobrej Formie na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

Zapraszamy Trenerów Personalnych oraz Instruktorów Fitness

(zajęcia grupowe, Spinning®) do współpracy!

Podobne oferty

    6 dni