Zobacz więcej ofert pracy

Trener Personalny

Jatomi Fitness
Kraków
praca stacjonarna
3411 dni temu

Potrafisz dzielić się swoją pasją do fitness?
Chciałbyś zachęcać innych do prowadzenia zdrowego trybu życia ?

Pure Jatomi Fitness to szybko rozwijającą się sieć klubów fitness, działających w Europie Środkowej i Wschodniej oraz poza nią. W Polsce jesteśmy od 6 lat i w chwili obecnej posiadamy 36 klubów w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Poznań, Płock, Włocławek, Gorzów Wlkp., Kraków, Lublin, Kielce, Wrocław, Katowice, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Szczecin, Koszalin, Toruń.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • prowadzenie treningów personalnych
  • udzielanie porad treningowych
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań fitness w naszych klubach
  • kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
Wymagania:
  • kursy i szkolenia: instruktorskie lub trenerskie, zagadnienia fitness, dietetyka, rehabilitacja itp.
  • komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość
  • doświadczenie mile widziane (szczególnie w prowadzeniu indywidualnych treningów personalnych) oraz praca w klubach fitness / siłowniach
  • dyspozycyjność, otwartość, umiejętność pracy pod presją, pozytywne nastawienie, charyzma
  • znajomość języka angielskiego

Szukamy ludzi otwartych,uśmiechniętych, odpowiedzialnych, które nie boją się nowych wyzwań oraz aktywnych. Praca od zaraz. Oferujemy szkolenia wewnętrzne oraz możliwość awansu.