Zobacz więcej ofert pracy

Trener Personalny

Fabryka Formy S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3382 dni temu

Ogłoszenie numer: 584373, z dnia 2014-12-24

UWAGA! Oferta dla pasjonatów!

Fabryka Formy S.A. jako najdynamiczniej rozwijająca się organizacja branży fitness, serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy swoją zawodową osobowość budują w oparciu o takie wartości jak: pasja, zespołowość, otwartość, skuteczność, rozwój i poczucie humoru.

Nasza misja brzmi: "Jesteśmy po to, by stymulować do życia na najwyższym poziomie".

Pytanie do Ciebie: W jaki sposób swoimi kompetencjami możesz przyczynić się do realizacji naszej misji?

Przejdź dalej, tylko wtedy, gdy masz odpowiedź na powyższe pytanie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

TWÓJ OBSZAR ODPOWIEDZIALNOŚCI = NASZE OCZEKIWANIA:

  • Dbanie o zachwycającą jakość obsługi Klienta w całym procesie podróży Klienta po Klubie.
  • Tworzenie indywidualnych programów treningowych dla Klientów.
  • Prowadzenie treningów personalnych.
  • Prowadzenie konsultacji treningowych.
  • Inicjowanie rozwiązań w ramach rozwoju szeroko pojętej usługi fitness.
  • Tworzenie atmosfery opartej o współpracę i pozytywne nastawienie.

Wymagania

TWOJE KOMPETENCJE = NASZE WYMAGANIA:

  • Min. 2-­‐letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte sukcesami.
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: kursy i szkolenia certyfikacyjne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Samodzielność, inicjatywność i dynamika w działaniu.
  • Wysoka motywacja do pracy.
  • Silne poczucie odpowiedzialności za zadowolenie i satysfakcję Klienta.
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i do świata w ogóle!

Oferujemy

TWOJE KORZYŚCI = NASZA OFERTA:

  • Praca w firmie, która inspiruje i zaprasza do rozwoju!
  • Indywidualne ścieżki rozwoju zawodowego w ramach organizacji.
  • Realny wpływ na kształt organizacji.
  • Swoboda i samodzielność w działaniu w oparciu o wyznaczone cele.