Zobacz więcej ofert pracy

Trener Programowy

Wadwicz Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3379 dni temu

„Wadwicz” to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. (certyfikat agencji nr 468/2004). Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Obecnie dla Naszego kluczowego Klienta prowadzimy czynny nabór kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Analiza potrzeb szkoleniowych
  • Badanie efektywności szkoleń
  • Tworzenie programów rozwojowych
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • Koordynowanie i udział w projektach rozwojowych
  • Przygotowywanie Trenerów współpracujących do prowadzenia szkoleń
Wymagania:
  • Znajomość produktów i usług telekomunikacyjnych (dla klientów biznesowych)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w firmie o podobnym profilu lub/i stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia zaawansowanych prezentacji
  • Znajomość exela
  • Znajomość systemu SABA (będzie dodatkowym waznym atutem)
  • Umiejętność tworzenia szkoleń e –lerningowych
  • Doświadczenie w uczeniu innych
  • Wiedza techniczna
Dzięki nam zyskujesz:
  • Gwarantowane wynagrodzenie godzinowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o pracę tymczasową
  • Stały bezpośredni kontakt z opiekunem Agencji Zatrudnienia
  • Pracę na rzecz lidera branży IT/Telco
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i obiektów sportowych
  • System atrakcyjnych dodatkowych bonusów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)