Zobacz więcej ofert pracy

Trener sprzedaży

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
śląskie
praca stacjonarna
2648 dni temu

Naszym Klientem jest firma odzieżowa, właściciel znanej marki, obecny na polskim rynku od 20 lat. Jego kolekcje można nabyć już w ponad 100 sklepach na terenie całej Polski, a dzięki dynamicznemu rozwojowi marki niedługo rozszerzy zakres swojej działalności o kolejne obszary kraju. Aktualnie do zespołu Naszego Klienta poszukujemy Trenera Sprzedaży.

Nr Ref.: TSQ/01/2017

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie programów szkoleniowych z zakresu sprzedaży, zwiększenie wskaźników jakościowych
  • Współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży odnośnie ustalania zakresu szkoleń
  • Podniesienie wskaźników jakościowych Sprzedawców oraz Kierowników Sklepów
  • Przygotowywanie zadań treningowych dla sklepów
  • Organizowanie i przeprowadzanie treningów na terenie sklepów i coachingu dla pracowników
  • Rozwijanie wiedzy, umiejętności oraz postaw pracowników Działu Sprzedaży w celu maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Podnoszenie kwalifikacji zespołów sprzedażowych
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie, mile widziane związane z psychologią pracy, motywacji
  • Doświadczenie w planowaniu i przygotowywaniu szkoleń w systemie jeden/jeden
  • Potwierdzone umiejętności w pracy coachingowej
  • Doświadczenie na stanowisku trenera odpowiedzialnego za szkolenia oraz rozwój zespołów sprzedażowych
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w obszarze zwiększania efektywności pracy sprzedawców i kierowników sklepu
  • Optymizm i wysoki poziom energii, kreatywność, wysokie umiejętności interpersonalne
  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na własną działalność gospodarczą
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • Podstawowe narzędzia pracy oraz auto
  • Samodzielne stanowisko w znanej marce odzieżowej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.