Trener - szkolenia i wdrożenia

VULCAN Sp. z o.o.

238 dni temu

 

Jesteśmy największym w Polsce producentem specjalistycznych rozwiązań dla oświaty - tworzymy oprogramowanie komputerowe, oferujemy także usługi wdrożeniowe, doradcze i szkoleniowe w tym zakresie. Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku a także elastyczne warunki pracy. Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do Naszego zespołu, jako:

 

Trener - szkolenia i wdrożenia

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów VULCAN: Płace Optivum, Kadry Optivum, Księgowość Optivum lub Finanse w jednostkach oświatowych lub jednostkach tj. ZEAS/ CUW, potrafisz w sposób interesujący dzielić się wiedzą z innymi lub jesteś doświadczonym wdrożeniowcem, a także interesują Cię nowe możliwości zawodowe – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Aktualnie na terenie całej Polski poszukujemy księgowych i specjalistów ds. kadr/płac do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń.

Miejsce realizacji szkoleń/wdrożeń: w zależności od miejsca zamieszkania współpracownika – dane województwo i/lub województwa ościenne.

Zakres współpracy:
 • prowadzenie szkoleń i wdrożeń z aplikacji Płace Optivum, Kadry Optivum i/lub Księgowość Optivum, Finanse;
 • kontakt z Klientem i identyfikacja jego potrzeb szkoleniowych;
 • ewaluacja przeprowadzanych szkoleń;
 • stałe uaktualnianie wiedzy w zakresie produktu oraz związanych z nim przepisów prawa.
 Oczekujemy od Ciebie: 
 • praktycznej znajomości co najmniej jednej z aplikacji: Płace Optivum, Kadry Optivum, Księgowość Optivum, Finanse;
 • umiejętności prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem technologii ICT.
 Mile widziane: 
 • umiejętność prowadzenia szkoleń dla dorosłych, poparta odpowiednim doświadczeniem lub dyplomami i/lub certyfikatami;
 • praktyczna znajomość innych aplikacji VULCAN z obszaru jednostek oświatowych lub samorządu;
 • praktyczne doświadczenie w zakresie procesów realizowanych w jednostkach oświatowych;
 • czynne prawo jazdy kat. B.
 W zamian oferujemy: 
 • współpracę B2B lub umowę zlecenie;
 • doskonalenie umiejętności w zakresie wykonywanych działań;
 • przyjazną atmosferę i elastyczną formę współpracy.
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, prowadzonego przez VULCAN Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Więcej informacji o firmie i aktualne oferty pracy znajdziesz na www.vulcan.edu.pl

Poznaj stanowisko: Trener-Coach

Coach czy też trener HR to osoba odpowiedzialna za rozwój osobisty pracowników i motywowanie ich do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Pomaga pracownikom zdemotywowanym, niechętnym do działania czy też skonfliktowanym i pokazuje metody radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w życiu zawodowym. W razie potrzeby przeprowadza indywidualne sesje szkoleniowe z poszczególnymi osobami. Opracowuje autorskie metody szkolenia ...
Trener-Coach Praca Trener-Coach

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl