Zobacz więcej ofert pracy

UI Designer

Fibar Group S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2832 dni temu

UI Designer
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Projektowanie interfejsów dla urządzeń mobilnych (iOS i Android),
  • Projektowanie interfejsów aplikacji webowych,
  • Optymalizowanie istniejącego systemu pod kątem usabilty i user friendly,
  • Opracowywanie interakcji użytkownika na podstawie statycznych obrazów,
  • Dbanie o wygląd końcowych aplikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych - chcielibyśmy zobaczyć Twoje portfolio projektów,
  • Umiejętność tworzenia prostych i przyjaznych interfejsów dla skomplikowanych systemów,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartości i twórczego podejścia z umiejętnością uzasadniania swoich wyborów projektowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz uczestnictwo w tworzeniu "technologicznego jutra",
  • Przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w niebanalnym, pełnym pasji, kompetentnym i energicznym zespole,
  • Pełną wyzwań pracę w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku.