Zobacz więcej ofert pracy

UX Designer

JCommerce S.A.
Łódź
praca stacjonarna
3474 dni temu

Już od 2005 roku działamy na rynku IT specjalizując się w realizacji różnorodnych projektów informatycznych dla klientów na rynku polskim jak i zagranicznym. Każdy projekt pozwala nam się rozwijać, dlatego nieustannie zapraszamy do współpracy nowych specjalistów. Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter, gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.

UX Designer

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: UX /Łódź

Dlaczego warto u nas pracować:

  • gwarantujemy pracę przy realizacji różnorodnych projektów

  • wspieramy rozwój poprzez szkolenia w ramach Akademii Kompetencji JCommerce

  • dajemy możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego poprzez zajęcia z native speaker’em

  • stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji

  • integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo

  • relaksujemy się grając w piłkarzyki i gry interaktywne

  • oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych oraz pakiet ubezpieczenia dodatkowego

  • jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy wyróżnienie „HR Najwyższej Jakości” oraz „Pracodawca jutra 2014”, co potwierdza, że jesteśmy dobrym i rzetelnym pracodawcą

Opis stanowiska:
  • projektowanie makiet stron i aplikacji internetowych

  • przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami

  • przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników

  • tworzenie oraz uzupełnianie dokumentacji działania interfejsu użytkownika

  • bliska współpraca z Project Ownerami i zespołem Marketingu oraz zespołem developerów

Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu na potrzeby dużych stron e-commerce poparte portfolio

  • umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi

  • bardzo dobra znajomość Axure

  • dobra znajomość Google Analytics

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami

  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych i przywiązanie do detali

  • umiejętność szybkiego generowania, testowania i iterowania pomysłów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość HTML, JavaScript, CSS oraz wiedza na temat trendów w aplikacjach webowych oraz mobilnych

Poznaj nas bliżej i dołącz do świata pasjonatów:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U.