Wdrożeniowiec instalacji procesowych / Inżynier obiektowy

AB INDUSTRY S.A.

Macierzysz

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 1885933, z dnia 2018-01-12

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Macierzysz

Nr Ref.: Oddział Macierzysz

Opis stanowiska

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Samodzielność i motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria procesowa, chemiczna, Technologie mechaniczne, Inżyniera produkcji itp.
  • Znajomość środowiska Office
  • Umiejętność korzystania z programów CADowskich, Inventor lub podobne
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego, angielskiego
  • Uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego (wózki widłowe, manitou itp.)
  • Doświadczenie w kwestiach relokacji maszyn/urządzeń, całych linii produkcyjnych

Wymagania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Konsultant Wdrożeniowiec

Konsultant wdrożeniowiec zajmuje się wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych (głównie klasy CMMS, EAM, ERP, ERP II, MRP), które służą do zarządzania przedsiębiorstwem. Do głównych obowiązków konsultanta należy: analiza potrzeb klienta oraz rozwiązanie problemów związanych z użytkowaniem systemu informatycznego, przygotowanie oferty lub prezentacji u klienta, opracowywanie analizy ...
Konsultant Wdrożeniowiec Praca Konsultant Wdrożeniowiec

Rekrutują z Praca.pl