Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole Webdeveloper Opole
Web Designer / Front-end

Nowa Itaka Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
3562 dni temu

Ogłoszenie numer: 478296, z dnia 2014-07-25

Biuro Podróży ITAKA

Poszukuje osób na  stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: IT/WD/2014

Opis stanowiska

  • Programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem javascript/jquery, HTML, CSS
  • Wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o dostarczone makiety UX  i projekty graficzne.
  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Badania, analiza aktualnych trendów i rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, bądź studenci ostatniego roku studiów,
  • Znajomość technologii internetowych HTML5, CSS3, JavaScript
  • Doświadczenie w projektowaniu UI/UX mile widziane
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek
  • Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych,
  • Doświadczenie poparte stosownym portfolio
  • Komunikatywność i odpowiedzialność, kreatywna współpraca z zespołem
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawa, ambitna praca w renomowanej firmie
  • Rozwój - wykorzystywanie nowoczesnych technologii, udział szkoleniach i konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności