Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Transition Technologies S.A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2858 dni temu

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy blisko 700 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i  poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań. Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:
  • Stabilizację – liczymy na długotrwałą współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karnety sportowe, słodkie dni
  • Dofinansowanie: wakacji, kursów, studiów
  • Elastyczne godziny pracy

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość współczesnych zagadnień związanych z HTML5 i CSS3
  • Dobra znajomość JavaScript (nie tylko jQuery)
  • Znajomość standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
  • Umiejętność wykorzystania technologii AJAX, architektury REST
Mile widziane:
  • Znajomość SASS lub LESS

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami JavaScript takimi jak: Angular JS, Backbone lub innymi

  • Umiejętność projektowania i optymalizacji stron pod urządzenia mobilne

  • Doświadczenie w programowaniu backendu aplikacji, szczególnie w językach Java, ASP.NET MVC lub innych

OBOWIĄZKI:

  • Analiza wymagań klienta
  • Opracowanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacja techniczną
  • Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o najnowsze technologie webowe
  • Testowanie tworzonego oprogramowania
U nas spotkasz się z
Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.
Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.