Zobacz więcej ofert pracy

WEB Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2549 dni temu

Nigel Frank International is the leading Microsoft Dynamics recruitment firm in the UK, advertising more Dynamics jobs than any other agency. We deal with both Microsoft Partners & End Users throughout the UK and Europe and we have never had more live requirements Microsoft Dynamics professionals. By specializing solely in placing candidates in the Microsoft Dynamics market I have built relationships with most of the key employers in the UK and have an unrivaled understanding of where the best opportunities are.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NFI 22/03/2017

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Praca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
  • Praca w najnowszych technologiach oraz Microsoft
  • Prace  w zgranych zespołach
  • Wykorzystanie nowych technologii
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków JavaScript, np. Angular, Backbone

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów:
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia