Podobne oferty pracy

Jesteśmy światowym liderem branży biokominków z ponad 15-letnim doświadczeniem.

Współpracujemy z architektami w ponad 80 krajach na całym świecie.
Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Web Developer
Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy

Zakres obowiązków:
  • Współpraca B2B w zakresie wsparcia programistycznego firmy i jej stron www.
Wymagania:
  • Umiejętność programowania w środowisku Wordpress;
  • Znajomość PHP, Ajax, jQuery, JavaScript, SQL, JSON;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Laravel oraz Git;
  • Mile widziana umiejętność pracy z projektami - znajomość oprogramowania Asana.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do kandydata;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia i zaangażowania);
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów;
  • Pracę dla międzynarodowej firmy.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Planika Sp. z o.o.

ul. Bydgoska 38
86-061 Brzoza
www.planikafires.com

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Webdeveloper

Webdeveloper to stanowisko nieposiadające jednoznacznego odpowiednika w naszym języku. Osoba na nim obsadzona bierze udział w tworzeniu witryn internetowych, skupiając się na zapewnieniu ich poprawnego funkcjonowania od strony programistycznego zaplecza. Webdeveloper opracowuje kod w danym języku programowania, mający zorganizować budowę i funkcjonalność strony. Najczęściej używane technologie to w tym przypadku Java, Perl, PHP, Python, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl