Web Developer

Planika Sp. z o.o.

Brzoza, Bydgoszcz, Toruń

100 dni temu

Jesteśmy światowym liderem branży biokominków z ponad 15-letnim doświadczeniem.

Współpracujemy z architektami w ponad 80 krajach na całym świecie.
Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy

Zakres obowiązków:
  • Współpraca B2B w zakresie wsparcia programistycznego firmy i jej stron www.
Wymagania:
  • Umiejętność programowania w środowisku Wordpress;
  • Znajomość PHP, Ajax, jQuery, JavaScript, SQL, JSON;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Laravel oraz Git;
  • Mile widziana umiejętność pracy z projektami - znajomość oprogramowania Asana.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do kandydata;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia i zaangażowania);
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów;
  • Pracę dla międzynarodowej firmy.

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Webdeveloper

Webdeveloper to stanowisko nieposiadające jednoznacznego odpowiednika w naszym języku. Osoba na nim obsadzona bierze udział w tworzeniu witryn internetowych, skupiając się na zapewnieniu ich poprawnego funkcjonowania od strony programistycznego zaplecza. Webdeveloper opracowuje kod w danym języku programowania, mający zorganizować budowę i funkcjonalność strony. Najczęściej używane technologie to w tym przypadku Java, Perl, PHP, Python, ...
Webdeveloper Praca Webdeveloper

Rekrutują z Praca.pl