Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer C# / .NET

RIKALINE MONIKA MAJEWSKA
Wrocław
praca stacjonarna
3360 dni temu

Ogłoszenie numer: 618948, z dnia 2015-02-12

GPS GUARDIAN - Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowocześniejsze satelitarne urządzenia telemetryczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne jak i te w formie aplikacji na telefon. System lokalizacji w czasie rzeczywistym sprawdza się przy monitoringu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, czy sprzęcie specjalistycznym.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowocześniejsze satelitarne urządzenia telemetryczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne jak i te w formie aplikacji na telefon. System lokalizacji w czasie rzeczywistym sprawdza się przy monitoringu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, czy sprzęcie specjalistycznym.

Szukamy osoby na stanowisko Web Developer C# / .NET, która zasili zespół GPS Guardian nad nowym i innowacyjnym projektem aplikacji webowej. Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie WebService na potrzeby projektu [TOP SECRET]. Pamiętaj, że robimy ciekawe rzeczy, bo tak jak i Ty nie lubimy się nudzić. Jeżeli szukasz wyzwań i nowych możliwości rozwoju, to dobrze trafiłeś.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Znajomości .NET (C#),
  • podstawowej wiedzy o WEB (WebService, JSON, REST, HTTP),
  • znajomości podstaw JavaScript ( + jQuery),
  • umiejętności pisania zapytań SQL,
  • samodzielności,
  • chęci poszerzania swojej wiedzy,
  • komunikatywności,
  • umiejętności: planowania zadań, szybkiego uczenia się, pracy w zespole,
  • sumienności i dbałości o szczegóły,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość LINQ, WebAPI2, MVC.
  • Konto na GitHub.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe proporcjonalne do umiejętności i zaangażowania w projekt,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub częściowy etat, forma zatrudnienia: wg preferencji pracownika; do negocjacji,
  • aneks kuchenny z piekarnikiem, płytą indukcyjną i wielką lodówką,
  • porządną maszynę do kodowania + konkretny monitor,

Wynagrodzenie

Od 2000 do 6000 PLN