• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca świętokrzyskie Włoszczowa Webmaster Włoszczowa
Webmaster HTML/ PHP SQL/ Smarty/ JavaScript

ZPUE S.A.
Włoszczowa
praca stacjonarna
3649 dni temu

Grupa Energetyczna ZPUE we Włoszczowie zatrudni do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Włoszczowa

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie serwisami naszych klientów, aktualizacje treści, tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji, dbanie o prawidłowy wizerunek , a w szczególności:

  • wsparcie zespołu projektowego na etapie projektowania nowych serwisów, implementacja HTML/CSS/JavaScript na podstawie przygotowanych projektów graficznych, tworzenie statycznych makiet HTML,
  • budowę i obsługę serwisów mobilnych i sklepu internetowego,
  • pozycjonowanie stron klientów i firmy,
  • optymalizację stron internetowych,
  • monitorowanie działań SEO za pomocą specjalistycznych narzędzi, wykonywanie audytów SEO,
  • tworzenie i utrzymanie zaplecza na potrzeby projektów SEO,
  • bieżące śledzenie trendów z branży pozycjonowania, rozwoju stron www i ich aplikacji mobilnych oraz wdrażanie ich w codziennej pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych
  • doskonała znajomość HTML/XHTML i CSS
  • znajomość środowiska Joomla
  • dobra znajomość programowania PHP
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • dobra organizacja pracy, systematyczność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość programów: Corel, Dreamweaver, Fireworks i Flash
  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • miłą atmosferę w młodym, ambitnym zespole
  • pracę na pełen etat
  • komfortowe warunki pracy
  • dostęp do nowych technologii
  • udział w ciekawych projektach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)