• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Webmaster Kraków
Webmaster / Java Specialist

MK GROUP
Kraków
praca stacjonarna
3289 dni temu

Ogłoszenie numer: 665975, z dnia 2015-04-22

MK GROUP

MK GROUP  mkgtop.pl Agencja E-marketingowa (rok powstania 2001),
twórca i właściciel Internetowej Galerii www.LuksusPortal.pl,
poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • bieżącą opiekę informatyczną, korektę i rozbudowę  Portalu firmy: www.LuksusPortal.pl;
  • projektowanie prostych mechanizmów do stron www pod zaplecze SEO oraz dla Klientów MK GROUP;
  • implementację prostych systemów CMS i mechanizmów sklepów internetowych.

Wymagania

  • bardzo  dobra znajomość XHTML, Java Script;
  • dobra znajomość: PHP, MySQL;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • duża wydajność pracy i kreatywność.

Mile widziane:

  • dobra znajomość programów graficznych;
  • zmysł estetyczny;
  • dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki: atrakcyjne prowizje uzależnione od ilości wykonanych projektów;
  • ciągłą możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w nowej siedzibie firmy w zgranym i sympatycznym zespole.