Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

PGS Software S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2744 dni temu
Zobacz nasz kanał na YouTube

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na giełdzie. Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów branży IT. W naszych biurach we Wrocławiu, Rzeszowie i Gdańsku zatrudniamy ponad 450 programistów i testerów. Tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla klientów z Europy Zachodniej i USA.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Webmaster,
który lubi być Webmasterem :)

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PR-WRO-WM-2016/10

Cześć,

szukamy Webmastera, który lubi być Webmasterem.

A do tego polubi współpracę z nami: grafikami, specjalistami UX, testerami, ludźmi z HR-u, marketingu i prezesem, który jest fajny i normalny

Twoje zadania:
  • Opieka developerska (frontend i backend) nad treścią i utrzymaniem:

    • strony WWW PGS Software

    • strony PGS Software Talks – cyklicznych konferencji programistycznych

  • Tworzenie serwisów www ze złożoną funkcjonalnością na potrzeby akcji i wydarzeń firmowych

  • Omawianie szczegółów wymagań z Product Ownerami z wewnątrz PGSu

  • Współpraca z testerami, grafikami, specjalistami UX, SEO i administratorami

  • Samodzielne organizowanie bieżących zadań w narzędziu JIRA

Co przyda się w pracy:
  • Znajomość Wordpress CMS: tematy, wtyczki, customy, dokumentacja, dokumentacji, best practices

  • Doświadczenie w programowaniu PHP

  • Znajomość zagadnień OOP oraz wzorców projektowych

  • Znajomość MySQL

  • Znajomość JS (jQuery, AJAX)

  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (GIT / SVN)

  • Znajomość HTML4/5, CSS2/3, SASS

  • Przynajmniej podstawowa znajomość Node.js oraz GULP

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane - znajomość HHVM  i nginx

Dlaczego warto z nami pracować – zdaniem naszego Webdesignera:

„Najciekawszą rzeczą, jaką robiłem w obrębie Wordpressa dla stron PGS-owych, to rozbudowany plugin dla działu relacji inwestorskich. Podpięcia do API giełdowego, wykresy do finansów firmy, kursu giełdowego, zbieranie danych w czasie rzeczywistym.

Ludzie od UX na każdym etapie budowania nowej funkcjonalności omawiają swoje makiety najpierw z grafikami, potem ze mną. To duży plus.

No i jeszcze współpraca z testerem - też jest bardzo dobra, wnikliwe i szczegółowe testy pozwalają nam wyeliminować większość nawet najdrobniejszych błędów, do tego jest ścisły nacisk na responsive web design.”

Dwa słowa o benefitach:
  • Bogaty pakiet socjalny - m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych

  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej w przyjaznym i swobodnym otoczeniu

  • Spontanicznie organizowane zajęcia integracyjne – chodzimy na gokarty, rower, kajaki, imprezy

  • Stabilne, pewne warunki zatrudnienia

Prosimy o załączanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Klecińskiej 123 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ.U. z 2002 nr 133 poz.883 ze zm.)