• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

PGS Software S.A.
Rzeszów
praca stacjonarna
2738 dni temu
Zobacz nasz kanał na YouTube

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na giełdzie. Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów branży IT. W naszych biurach we Wrocławiu, Rzeszowie i Gdańsku zatrudniamy ponad 450 programistów i testerów. Tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla klientów z Europy Zachodniej i USA.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Webmaster,
który lubi być Webmasterem :)

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr Ref.: PR-RZE-WM-2016/10

Cześć,

szukamy Webmastera, który lubi być Webmasterem.

A do tego polubi współpracę z nami: grafikami, specjalistami UX, testerami, ludźmi z HR-u, marketingu i prezesem, który jest fajny i normalny

Twoje zadania:
  • Opieka developerska (frontend i backend) nad treścią i utrzymaniem:

    • strony WWW PGS Software

    • strony PGS Software Talks – cyklicznych konferencji programistycznych

  • Tworzenie serwisów www ze złożoną funkcjonalnością na potrzeby akcji i wydarzeń firmowych

  • Omawianie szczegółów wymagań z Product Ownerami z wewnątrz PGSu

  • Współpraca z testerami, grafikami, specjalistami UX, SEO i administratorami

  • Samodzielne organizowanie bieżących zadań w narzędziu JIRA

Co przyda się w pracy:
  • Znajomość Wordpress CMS: tematy, wtyczki, customy, dokumentacja, dokumentacji, best practices

  • Doświadczenie w programowaniu PHP

  • Znajomość zagadnień OOP oraz wzorców projektowych

  • Znajomość MySQL

  • Znajomość JS (jQuery, AJAX)

  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (GIT / SVN)

  • Znajomość HTML4/5, CSS2/3, SASS

  • Przynajmniej podstawowa znajomość Node.js oraz GULP

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane - znajomość HHVM  i nginx

Dlaczego warto z nami pracować – zdaniem naszego Webdesignera:

„Najciekawszą rzeczą, jaką robiłem w obrębie Wordpressa dla stron PGS-owych, to rozbudowany plugin dla działu relacji inwestorskich. Podpięcia do API giełdowego, wykresy do finansów firmy, kursu giełdowego, zbieranie danych w czasie rzeczywistym.

Ludzie od UX na każdym etapie budowania nowej funkcjonalności omawiają swoje makiety najpierw z grafikami, potem ze mną. To duży plus.

No i jeszcze współpraca z testerem - też jest bardzo dobra, wnikliwe i szczegółowe testy pozwalają nam wyeliminować większość nawet najdrobniejszych błędów, do tego jest ścisły nacisk na responsive web design.”

Dwa słowa o benefitach:
  • Bogaty pakiet socjalny - m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych

  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej w przyjaznym i swobodnym otoczeniu

  • Spontanicznie organizowane zajęcia integracyjne – chodzimy na gokarty, rower, kajaki, imprezy

  • Stabilne, pewne warunki zatrudnienia

Prosimy o załączanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Klecińskiej 123 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ.U. z 2002 nr 133 poz.883 ze zm.)