Wewnętrzny Trener Sprzedaży
pl / en

Poznaj stanowisko: Trener wewnętrzny

Trener wewnętrzny – osoba odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń i instruktaży stanowiskowych dla pracowników w zakresie wykonywania pracy na danym stanowisku, certyfikację szkolonych pracowników, administrację dokumentacji szkoleniowej, monitoring rozwoju kompetencji pracowników. Trener wewnętrzny musi posiadać wykształcenie wyższe. Osoba na tym ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie

2016-06-20

Administracja publiczna / Służba cywilna

2016-06-22

Edukacja / Nauka / Szkolenia

2016-06-15

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Sport / Rekreacja

dolnośląskie, Wrocław

Wewnętrzny Trener Sprzedaży- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Human Resources / Kadry / dolnośląskie / dolnośląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 944643, z dnia 2016-01-11

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy nowoczesną firmą edukacyjną o zasięgu ogólnopolskim. Kształcimy w zakresie ogólnokształcącym, specjalistycznym i zawodowym w ponad 100 specjalnościach.

Podążając za potrzebami rynku rozwijamy sprzedaż kursów, szkoleń oraz usług doradczo-szkoleniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie / dolnośląskie

Opis stanowiska

  • przygotowanie i realizacja specjalistycznych treningów i szkoleń
  • prowadzenie coachingów
  • tworzenie materiałów edukacyjnych i szkoleniowych
  • wspieranie wzrostu wyników sprzedażowych i efektywnościowych pracowników
  • monitorowanie efektywności szkoleń oraz działań edukacyjnych
  • wdrażanie standardów wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w projektowaniu, przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz coachingów sprzedażowych
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży
  • zdolności szybkiego uczenia się oraz stałego dążenia do doskonalenia umiejętności i wiedzy zawodowej
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • znajomość specyfiki i doświadczenie w pracy w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem
  • mobilność i praca w oddziałach na terenie całego kraju
  • znajomość rynku szkoleń

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń