Zobacz więcej ofert pracy

Wiceprezes Zarządu

Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o.
Karpacz
praca stacjonarna
2365 dni temu

Ogłoszenie numer: 1827984, z dnia 2017-11-02

Grupa Kapitałowa Sobiesław Zasada S.A., poszukuje osoby do pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu w spółce zależnej: Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o., prowadzącej działalność o profilu leczniczo-rekreacyjno-hotelowym.

Miejsce pracy: Karpacz

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie ośrodkiem leczniczo-rekreacyjno-hotelowym w Karpaczu,
  • realizacja celów i zadań wyznaczonych dla spółki w danym roku obrotowym,
  • zarządzanie podległym zespołem managerów i pracowników,
  • inicjowanie działań mających na celu stałe podnoszenie poziomu świadczonych usług,
  • optymalizowanie procesów funkcjonowania ośrodka,
  • dbanie o utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • tworzenie strategii rozwoju ośrodka i rocznych planów budżetowych,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów z planowanych działań oraz sprawozdań z ich realizacji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w branży usług leczniczych-rekreacyjnych lub branży hotelowej,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe: dietetyka, medycyna lub hotelarstwo - zapewniające możliwość merytorycznego wsparcia personelu,
  • doświadczenie związane z szeroko pojętym zdrowym odżywianiem, rehabilitacją – będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność budowania relacji i wysokie zdolności interpersonalne,
  • samodzielność, przedsiębiorczość, zdolności organizacyjne,
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • niekaralność, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w jednej z największych Grup Kapitałowych w Polsce,
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • samochód służbowy.