Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Windows/VMWare Administrator (open for relocation to central Poland)

Grafton Recruitment
Wrocław
praca stacjonarna
2829 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Wrocław
Nr ref.: 5-10-38529/PC
Dla jednego z naszych kluczowych Klientów - globalnego koncernu IT, budującego struktury największego centrum infrastruktury w regionie CEE, poszukujemy osób chętnych do rozwoju na stanowisku Windows/VMWare Administrator.

Jeśli jesteś osobą chętną do rekokacji (centralna Polska) i najważniejszy jest dla Ciebie rozwój zawodowy (udział w szkoleniach, certyfikacja, rozwiązywanie trudnych problemów związanych z infrastrukturą IT), aplikuj!

Główne obowiązki:
  • administracja Windows Server, systemu operacyjnego Windows oraz VMWare,
  • monitoring i analiza wydajności systemów,
  • rozwiązywanie incydentów, wdrażanie zmian oraz proponowanie rozwiązań.
Requirements:
  • doświadczenie w pracy z Windows Server 2003, 2008 i 2012
  • podstawowa wiedza na temat wirtualizacji (VMWare),
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i zagadnień sieciowych;

Mile widziane:
  • wiedza z zakresu: MS Clusters, rozwiązań storage, ITIL, AD, protokołów komunikacyjnych, zagadnień security;
Benefits:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne szkolenia wewnętrzne, możliwość uzyskania certyfikatów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Pakiet relokacyjny - dodatkowe wynagrodzenie co miesiąc nawet przez kilka lat!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".