Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Windykator Wrocław
Windykator / Negocjator telefoniczny

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.
Wrocław
praca stacjonarna
2646 dni temu

Ogłoszenie numer: 1490112, z dnia 2017-01-23

www.kancelarialebek.pl

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa z Wrocławia

poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Telefoniczna windykacja należności,
  • Monitorowanie nieterminowych płatności,
  • Skuteczne negocjowanie warunków spłaty zadłużenia,
  • Pozyskiwanie informacji o dłużnikach.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej z windykacją telefoniczną,
  • Uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Zorientowanie na wynik oraz realizację wyznaczonych celów,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy

  • System szkoleń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji.