Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Windykator Terenowy

Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2646 dni temu

Grupa Corpus Iuris poszukuje osób takich jak Ty do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
  • Działania windykacyjne na terenie całego kraju
  • Prowadzenie rozmów osobistych z dłużnikami
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w spłatach zadłużenia
  • Aktywne motywowanie dłużników do spłaty
  • Ustalanie aktualnych danych teleadresowych dłużników
  • Raportowanie odbytych wizyt
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenia w windykacji terenowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne i interpersonalne
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne- asertywna dyplomacja
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i pewność siebie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód
  • Prowadzenie własnej działalności
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
OFERUJEMY:
  • Wysokie stałe wynagrodzenie
  • Premie uzależnione od skuteczności działania
  • Pracę na pełen etat
  • Telefon
  • Zatrudnienie w formie współpracy (działalność gospodarcza)
  • Szkolenia wdrażające
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)