Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    4 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Windykator Terenowy

RAPORT SA
Poznań, Poznań, Konin
praca stacjonarna
2455 dni temu

Ogłoszenie numer: 1723819, z dnia 2017-07-31

RAPORT SA

Raport SA jest jednym z czołowych podmiotów branży windykacyjnej cechującym się dużą innowacyjnością i dynamiką rozwoju.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań, Konin

Nr Ref.: windykator/wielkopolskie

Opis stanowiska

Do zadań windykatora należy przede wszystkim dochodzenie wierzytelności na rzecz Spółki, negocjowanie warunków spłaty zadłużeń.

Poszukujemy kandydatów o mocnej osobowości, którzy są gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Jeśli jest Pan osobą komunikatywną, pewną siebie, asertywną, konsekwentną w swoich działaniach, o dużych zdolnościach negocjacyjnych to zapraszamy do współpracy. Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności negocjacyjne
  • podstawowa umiejętność pracy na komputerze
  • dostęp do internetu
  • gotowość do nienormowanego czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę 2000 brutto + prowizja od spływu
  • samochód służbowy
  • laptop
  • telefon
  • szkolenia teoretyczne i praktyczne

Wynagrodzenie

Od 2000 do 8000 PLN