Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy

Windykator Terenowy

MG Finance Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
3224 dni temu

Ogłoszenie numer: 723683, z dnia 2015-06-22

Daily Credit to niezależna od banku instytucja finansowa prowadząca działalność w zakresie udzielania pożyczek przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: W/podlaskie

Opis stanowiska

  • terenowa windykacja należności
  • monitorowanie nieterminowych płatności
  • negocjacje warunków spłaty zadłużenia
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami
  • pozyskiwanie informacji o dłużnikach
  • wyjaśnianie oraz analizowanie przyczyn opóźnień w zakresie płatności

Wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z windykacją terenową
  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zorientowanie na wynik oraz realizację wyznaczonych celów
  • zdolności negocjacyjne
  • elastyczność oraz opanowanie w relacjach z trudnymi klientami
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych