Najnowsze oferty pracy

  • Wizażystka / Wizażysta

    La Makeup Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Poszukujemy makijażystki/makijażysty do naszego salonu piękności – Makeup Beauty Atelier! Dołącz do zespołu miłośników piękna i pomóż nam spełniać marzenia naszych klientek. Zadania: Wykonywanie makijaży codziennych i okolicznościowych; Dbanie o swoje stanowisko pracy; Współpraca z zespołem;
  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Wizażysta / Wizażystka MAC

Alshaya Poland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2958 dni temu

Alshaya Poland, międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:

Mothercare, THE BODY SHOP, MAC, TOPSHOP,  Dorothy Perkins, Victoria's Secret, American Eagle Outfitters , Bath & Body Works, TopShop

Obecnie do jednego z salonów MAC poszukujemy odpowiedzialnych, interesujących się najnowszymi trendami w modzie i urodzie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MUA/WW/AR/112015

MAC, jedna z wiodących marek kosmetycznych, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

Obowiązki:

  • Sprzedaż kosmetyków MAC poprzez przeprowadzanie profesjonalnych pokazów makijażu w salonie MAC;
  • Udzielanie profesjonalnych porad klientom w oparciu o najnowsze kierunki w makijażu;
  • Profesjonalna obsługa klienta dostosowana do standardów MAC.

Oczekujemy:

  • Ukierunkowanie na najnowsze trendy w modzie i makijażu;
  • Znajomość profesjonalnej obsługi klienta;
  • Znajomość profesjonalnego makijażu;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów do makijażu;
  • Zaangażowanie, entuzjazm, zmysł artystyczny oraz łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;
  • Ukończenie szkoły wizażu oraz posiadanie portfolio mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy.