Najnowsze oferty pracy

  • Wulkanizator aut ciężarowych

    BAS Holding   Holandia    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wymiana opon w: pojazdach ciężarowych,w busach i w maszynach budowlanych; Montaż - demontaż kół (wyważanie) Zakładanie i zdejmowanie felg; Przeglądy i kontrola ciśnienia; Naprawy wulkanizacyjne; Obsługa klienta w profesjonalny i uprzejmy sposób;
  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Wulkanizator Belgia
Wulkanizator / Monter opon

Link2Europe Sp. z o.o
Belgia, Brugia, Bruksela, Charleroi, Gent, okolice Antwerpii
praca stacjonarna
2580 dni temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - sieci warsztatów wulkanizacyjnych i samochodowych w Belgii - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brugia, Bruksela, Charleroi, Gent, okolice Antwerpii
Opis stanowiska:
  • systematyczna wymiana opon (szybkie tempo)
  • kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika
  • demontaż opon z felg samochodowych
  • naprawa opony, która została odłączona od koła
  • montaż, demontaż i wyważanie kół
  • obsługa narzędzi oraz podnośnika lub dźwigu samochodowego
  • umieszczanie dętek
Wymagania:
  • doświadczenie na powyższym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego
  • własny samochód – mile widziany
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie:12,78€/ h brutto
  • pracę sezonową dla naszych klientów w Belgii
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość pracy w kolejnych sezonach
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • premia roczna: 8,27% rocznych zarobków brutto, wypłacana w grudniu następnego roku (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)
Dodatkowe koszty:
  • koszt  zakwaterowania: 80€/ tygodniowo
  • dodatkowe ubezpieczenie: 7,5€/ miesięcznie