Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Praca.pl Praca Podlaskie Kierownik Warsztatu Mechanicznego Podlaskie
Z-ca Kierownika Warsztatu Mechanicznego

FlexHR
podlaskie, Białystok, Bielsk Podlaski
praca stacjonarna
2429 dni temu

Znajdź pracę z FlexHR
Robimy to zawodowo

Białystok, Bielsk Podlaski
O Tobie:
  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku: mechanika/ serwisanta/ mistrza lub kierownika (mile widziane w autoryzowanym salonie)
  • Posiadasz wykształcenie techniczne (mile widziane w zawodzie mechanik samochodowy)
  • Potrafisz efektywnie zarządzać podległym zespołem
  • Obsługa komputera nie sprawia Ci problemu
  • Cechuje Cię zaangażowanie, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, komunikatywność oraz zdolności organizacyjne
Czym będziesz się zajmował:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania warsztatu
  • Nadzór i zarządzanie podległymi pracownikami (6 osób)
  • Bieżące planowanie napraw w celu szybkiego usuwania usterek
  • Organizacja i nadzór nad właściwym przebiegiem obsługi pojazdów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej pojazdów
  • Koordynacja napraw pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta pojazdów
  • Dbanie o jakość, terminowość i efektywność napraw pojazdów
Jeśli chcesz:
  • Podjąć stabilne zatrudnienie firmie o uznanej pozycji na rynku w ramach umowę o pracę
  • Pracować samodzielnym stanowisku umożliwiającym rozwój zawodowy oraz realną szansę awansu na stanowisko Kierownika warsztatu
  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe (np. dopłata na wczasy lub święta)