Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Absolwenci Elektroniki - nowe centrum R&D

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, relokacja: Częstochowa
praca stacjonarna
3078 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: relokacja: Częstochowa
Nr ref.: 9-30-35043/PC
Dla lidera w branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem centrum R&D i pojawieniem się nowych, międzynarodowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisku: Absolwenci elektroniki - programowanie systemów wbudowanych

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:
- tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych
- przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych
- współpraca z zagranicznymi centrami inżynieryjnymi
- analiza specyfikacji technicznej (wymagania klienta, wymagania systemowe, arkusze danych dotyczące komponentów elektronicznych)
Requirements:
Jeżeli spełniasz poniższe wymagania aplikuj już dziś:
- wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, IT, telekomunikacji (mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci)
- podstawowe rozumienie obwodów elektronicznych
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność
- znajomość języka programowania C lub C++
- gotowość do odbywania podróży służbowych po krajach UE, USA i Chin

Mile widziane:
- znajomość Matlab/Simulink, SVN, GIT, DOORS, MKS
- znajomość UML
- rozumienie metodologii i narzędzi testowania oprogramowania
- znajomość procesów rozwoju oprogramowania (np. SPICE)
- znajomość protokołu CAN
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz Klient oferuje możliwość współpracy z ekspertami w ramach nowatorskich i międzynarodowych projektach oraz pakiet dodatkowych benefitów:
- pakiet relokacyjny po okresie próbnym
- szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów
- bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę
- bonusy i świadczenia socjalne.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”