Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Absolwent z bardzo dobrą znajomością jęz angielskiego i drugiego języka

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
lubelskie, relokacja do Warszawy
praca stacjonarna
3440 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: relokacja do Warszawy

Nr Ref.: 1-26-26462/PC

Opis stanowiska:
Naszym klientem jest prestiżowy bank, obsługujący klientów korporacyjnych na całym świecie, świadczący swoje usługi w ponad 30 językach, który poszukuje Kandydatów na stanowisko Analityk do Działu AML

Obowiązki:
- Weryfikować klientów korporacyjnych pod kątem zapobiegania zjawiska prania brudnych pieniędzy
- Weryfikować dane i analizować dokumentację w celu minimalizacji ryzyka operacyjnego.
- Sporządzać raporty
- Współpracować z dynamicznym międzynarodowym zespołem
Wymagania:
Poszukujemy osób:
- Z pasją do języków obcych, z biegłą znajomością języka angielskiego oraz innego europejskiego
- Lubiących liczby i pracę w zespole w złożonych strukturach
- Nie bojących się pracować z dużą ilością danych, znających pakiet MS Office
- Ambitnych, dokładnych, komunikatywnych
- Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, natomiast praktyki/staże w instytucji finansowej mogą być także Twoim dodatkowym atutem!
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Umowa o pracę
- Karnet fitness
- Opiekę medyczną
- Ubezpieczenie medyczne
- Możliwość rozwoju

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/