Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive

Grupa NEUCA
Poznań
praca stacjonarna
2437 dni temu

Agencja NEKK (GK NEUCA) specjalizująca się w reklamie farmaceutycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: AE/07
Zadania:
  • koordynacja i bieżące monitorowanie postępu prac projektowych wewnątrz agencji,
  • przygotowywanie i koordynowanie prac, w celu tworzenia ofert dla potencjalnych Klientów,
  • bieżące przygotowanie i wydawanie gazetek produktowych oraz materiałów reklamowych,
  • współpraca z działami Trade Marketingu oraz Detalu w zakresie weryfikacji ofert i materiałów,
  • pomoc w przygotowywaniu akcji promocyjnych,
  • tworzenie podstawowej dokumentacji projektowej – kosztorys, harmonogram itp.
Oczekujemy:
  • doświadczenia pracy w Agencji Reklamowej min. 2 lata,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel i ppt,
  • komunikatywności i otwartości,
  • wielozadaniowości oraz umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu (umiejętność pracy na harmonogramach),
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,
  • samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań i umiejętności szybkiego uczenia się,
  • postawy proaktywnej, nastawionej na szukanie rozwiązań,
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji projektów eventowych.
Oferujemy:
  • pracę na czas określony w dużej agencji reklamowej, będącej częścią silnej Grupy Kapitałowej,
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i bogatego doświadczenia reklamowego na rynku farmaceutycznym.