Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Perl Warszawa
Administrator apliakcji internetowych

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2446 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1001] AM

Zadania:
  • wdrożenia i integracja nowych wersji oprogramowania Hybris, Jfuse
  • rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacyjnych
  • udział w projektowaniu architektury i strojeniu serwisów
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętności administracji systemami GNU/Linux,
  • znajomość aplikacji Apache, języków skryptowych Bash, Perl lub Python,
  • znajomość popularnych protokołów internetowych m.in. TCP/IP, HTTP, SMTP, POP3, SNMP oraz technologii wirtualizacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej i komunikacji na spotkaniach
  • umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy, samodzielności i inicjatywy
  • praca w trybie 24/7(dyżur)

Mile widziane:

  • doświadczenie w Hybris
  • znajomość systemów kontroli wersji Subversion, Git, koncepcji ESB, SOA, MOM oraz doświadczenie w automatyzacji procesów testowania i wdrożeń.

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”