Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Serwerów Warszawa
Administrator serwerów aplikacyjnych

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2729 dni temu
Warszawa
Warszawa
Nr Ref.: 1081048

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Współpraca: kontrakt B2B, UZ lub UoD
Wynagrodzenie: 500 – 600 zł / dzień

Opis stanowiska:

  • Administrowanie serwerami aplikacyjnymi Jboss
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie występujących incydentów i problemów
  • Opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu
  • Współpraca z Pionem Rozwoju w obszarze budowy i rozwoju oprogramowania
  • Obsługa zgłoszeń przekazywanych przez I linię wsparcia
  • Prowadzenie testów bezpieczeństwa, wydajności i obciążenia
  • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JBoss Application Server poparta minimum 2 letnim doświadczeniem we wdrażaniu lub administracji dużym systemem opartym na JAS
  • Praktyczna wiedza z zakresu instalacji, utrzymania, dostrajania i monitorowania serwera JBoss
  • Doświadczenie w instalowaniu i konfigurowaniu aplikacji w środowisku klastrowym
  • Znajomość architektury SOA/EAI oraz formatów / technologii XMŁ, WSDL, XSLT, SOAP, WebServices

Co proponujemy?

  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczna forma zatrudnienia: B2B, UZ lub UoD

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl