Zobacz więcej ofert pracy

Administrator SharePoint

ProData Consult Sp.z o.o
Łódź
praca stacjonarna
2868 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: #6058
Dla naszego klienta, spółki zależnej grupy kapitałowej, która jest jednym z największych producentów energii elektrycznej w Polsce poszukujemy doświadczonego specjalisty w Warszawie.

Zadania:

  • Administracja środowisk SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013.
  • Wykonywanie aktualizacji środowisk.
  • Monitorowanie i optymalizacja działania środowisk SharePoint.
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z zakresu środowisk SharePoint.
  • Planowanie rozwoju architektury Sharepoint pod nowe usługi.
  • Rozwój i wdrażanie skryptów PowerShell oraz narzędzi do monitoringu (SCOM) i automatyzacji zadań administracyjnych.
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji konfiguracji serwerów i aplikacji.
  • Udział w projektach informatycznych.
  • Wdrożenie procedur cyklicznie raportujących stan usług.

Wymagane kompetencje:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w administracji dużymi farmami MS SharePoint 2010/2013 (ponad 10 tyś użytkowników).
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych: Windows Server 2012.
  • Dobra znajomość MS Active Directory, MS SQL, PowerShell.
  • Znajomość technologii/protokołów: DNS, DHCP, GPO, TCP/IP, Kerberos, SSL.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w procesie migracji i upgrade środowiska SharePoint 2010 do wersji 2013.
  • Certyfikat Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
  • Znajomość narzędzi SCOM, Avepoint, Metalogics.

Oferujemy:

  • Możliwość częściowo pracy zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B.
  • Pakiet opieki medycznej oraz Multisport .

Start: asap
Czas trwania: Pierwszy kontrakt na 3 miesiące.
Lokalizacja: Warszawa, Łódź