Zobacz więcej ofert pracy

Agent Ubezpieczeniowy

Aviva Sp. z o.o.
Sulechów
praca stacjonarna
2664 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Sulechów

Zadania:

  • doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych
  • pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa Klientów
  • budowanie relacji z klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta
  • minimum średnie wykształcenie
  • nastawienie na działanie, aktywność, przedsiębiorczość
  • systematyczność i zaangażowanie
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • zainteresowanie branżą finansową, chęć uczenia się

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania - brak górnego limitu wynagrodzenia oraz pakiet benefitów
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom
  • elastyczny czas pracy