Zobacz więcej ofert pracy

Analityk do pisania projektów unijnych

Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, cała Polska
praca stacjonarna
3388 dni temu

Ogłoszenie numer: 586416, z dnia 2015-01-14

www.bwc.org.pl

Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. jest najnowocześniejszą firmą doradczą, która kompleksowo połączyła usługi doradcze w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi oferowanymi przez banki, towarzystwa leasingowe i ubezpieczeniowe.

Firma Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Analityk do pisania projektów unijnych doświadczony w pozyskiwaniu dotacji z UE.

Praca zdalna - poszukujemy osób z terenu całej Polski.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, cała Polska

Opis stanowiska

Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej (wniosek, Biznes Plan, załączniki) powierzonemu Klientowi,
  • stały kontakt z Klientem celem zebrania informacji niezbędnych do przygotowania w/w dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata w przygotowywaniu KOMPLETNYCH DOKUMENTACJI APLIKACYJNYCH (wniosków, Biznes Planów), zarówno części opisowych, jak i finansowych
  • znajomość programów unijnych
  • sukcesy w pozyskiwaniu dofinansowania z UE.
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • nastawienie na sukces.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy.