Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter Telefoniczny

Holiday Travel Center Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3463 dni temu

Holiday Travel Center to największy, prywatny, międzynarodowy klub urlopowy w Polsce, działający od 20 lat w branży Timeshare, obsługujący ponad 6 tys. rodzin członkowskich.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

UWAGA: PRACA OD ZARAZ !!! - krótki sondaż telefoniczny

Wymagania:
  • sumienność, cierpliwość
  • zaangażowanie zawodowe
  • miła osobowość
  • pozytywne nastawienie
  • łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych
Oferujemy:
  • interesującą, perspektywiczną pracę z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego
  • wynagrodzenie składające się z części stałej i systemu prowizyjnego
  • pracę w młodym zespole
  • system motywacyjny i dodatkowe nagrody