Zobacz więcej ofert pracy

Architekt MS Dynamics NAV

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2417 dni temu

Nigel Frank International globalny lider w rekrutacji specjalistów Microsoft, poszukuje Architekta Dynamics NAV!!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2308

Dla mojego klienta, międzynarodowej firmy z branzy logistycznej poszukuję ARCHITEKTA MS DYNAMICS NAV.

Codzienne obowiązki na tym stanowisku:

  • Analizowanie potrzeb biznesowych (nowe pomysły, wymogi prawne, interfejsy z innymi aplikacjami, zastępowanie powiązanych aplikacji konkurencyjnymi z danej dziedziny), projektowanie funkcjonalności w formie dokumentów koncepcyjnych do zrealizowania przez programistów.
  • Analizowanie wraz z użytkownikami kluczowymi nieoptymalności w procesach, głównie logistycznych i sprzedażowych, ale również zakupowych i księgowych, przygotowywanie wraz z programistami koncepcji, realizowalnych w systemie NAV 2016 organizacji.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska C/Side
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w MS Dynamics NAV
  • Poprzednie doświadczenie na podobnej pozycji (Architekt, Senior Developer)
  • Znajomość .net i C# będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (z racji wysokiego stanowiska będzie nogocjowany indywidualnie)
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami, na terenie całej Europy
  • Współpracę z wybitnymi fachowcami w obszarze MS Dynamics NAV