Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   Kraków    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Architekt Systemów Komputerowych Kraków
Architekt Systemowy ze znajomością Hybris

Asseco Poland SA
Kraków
praca stacjonarna
3180 dni temu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w prawie 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy ponad 18 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Miejsce pracy: Kraków
ASHYB/AP/06/15

Zadania:

  • Projektowanie architektur złożonych rozwiązań informatycznych opartych o technologię HYBRIS i JEE
  • Projektowanie sposobów dostosowania rozwiązania HYBRIS do potrzeb Klienta
  • Koordynacja pracy zespołu projektantów/programistów
  • Dokumentowanie prowadzonych prac
  • Tworzenie ofert w zakresie przygotowania wkładów merytorycznych i wyceny prac informatycznych

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczeń w zakresie projektowania aplikacji JEE
  • Doświadczenie przy realizacji projektów w technologii Hybris
  • Doświadczenie w pracy z dużymi systemami JEE
  • Bardzo dobra orientacja we współczesnych technologiach i wzorcach
  • Biegła znajomość wzorców projektowych, UML i narzędzi do projektowania
  • Umiejętność pracy z serwerami aplikacyjnymi np. Weblogic, JBoss/FireFly, GlassFish
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami/technologiami JEE (np. Spring, Hibernate, Eclipse, Maven, SVN)
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznych – warunek konieczny

Mile widziane:

  • Znajomość technologii SAP

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla prestiżowych klientów
  • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych