Zobacz więcej ofert pracy

Art Director

PGB Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
2701 dni temu

Agencja Personalna PGB HR poszukuje dla swojego klienta, agencji reklamowej, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AD_1016_WAW_S1
Opis stanowiska:
  • Współtworzenie koncepcji i kreacji do kampanii reklamowych

  • Tworzenie projektów graficznych materiałów reklamowych z obszarów komunikacji: Digital ATL, BTL

  • Koordynacja prac grafików, wyznaczanie kierunków projektowych

  • Współpraca z innymi działami agencji( strategia, copywriterzy) w zakresie prowadzanych projektów

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoka kreatywność

  • Biegła znajomość: Photoshop, Illustrator, Flash, Adobe InDesign

  • Atut: „graficzny wymiatacz”, rysunek ręczny!

  • Wysoka zdolność do wymyślania konceptów reklamowych

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy

  • Możliwość pracy przy interesujących projektach

  • Niepowtarzalną atmosferę i zgrany zespół

PGB Human Resources proponuje liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów, obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

PGB Human Resources przeprowadza kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych miesięcznie. W związku z tym zapraszamy do przesyłania cv na adres rekrutacja@pgbhr.com z informacją na temat branży i stanowisk, którymi jesteście Państwo potencjalnie zainteresowani. W przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy, skontaktujemy się telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com