Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka działu zakupów

    Rehasport Clinic   Poznań, ul. Jasielska 14    praca stacjonarna
    asystent  umowa na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Do głównych zadań należeć będą: Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy; Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami; Współpraca z zespołem medycznym szpitala;
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Asystent ds. Zakupów Kraków
Asystent ds. obsługi klienta (Sizeer, 50 Style, Symbiosis, Up8)

Marketing Investment Group S.A.
Kraków
praca stacjonarna
2526 dni temu

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: BOK/05/2017
Twoje zadania:
  • Obsługa klientów sklepów internetowych drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez LiveChat
  • Monitorowanie stanów magazynowe oraz zamówień Klientów
Profil kandydata:
  • Komunikatywność
  • Umiejętności sprzedażowe w zakresie telefonicznej i internetowej obsługi klienta
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min A2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodyscypliny i bardzo dobrej organizacji pracy
Co możemy Ci zaoferować:
  • Pracę dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Elastyczne godziny pracy (praca zmianowa)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach
  • Pracę w branży modowej oraz zniżki na nasze produkty
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej Firmie
  • Umowę o pracę (1/2 lub 3/4 etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku e-commerce
Nie zapomnij dodać klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celach: związanych z obecną rekrutacją prowadzoną/ymi przez Marketing Investment Group S.A z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1, będącego administratorem przekazanych danych osobowych.”

Administratorem danych osobowych podanych w związku z prowadzonymi przez Marketing Investment Group S.A. procesami rekrutacyjnymi w tym także danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych jest Marketing Investment Group S.A z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1, e-mail: ODO(at)miggroup.com, nr tel. + 481 - pokaż numer telefonu - . Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. W przypadku aplikowania na zatrudnienie w ramach umowę o pracę, podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 Nr 24 poz. 141 z późn.zm.) oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie ww. przepisów. Podanie dodatkowych danych w dokumentach aplikacyjnych, jak również podanie danych w przypadku aplikowania na współpracownika (umowa cywilnoprawna) jest dobrowolne a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, która może być cofnięta w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane kandydatów będą przetwarzane w przez okres 4 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym kandydat brał udział. Jeżeli kandydat wyrazi dobrowolną zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, jego dane będą przetwarzane przez okres 3 lat od zakończenia procesu rekrutacji, w którym kandydat brał udział. Dane kandydatów nie będą udostępniane innym podmiotom poza podmiotami przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora w celu prawidłowej obsługi procesu rekrutacyjnego -np. dostawcy usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami i nie mogą wykorzystywać danych osobowych w innych celach. Dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. Osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.