Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent ds. Rekrutacji (Researcher)

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3632 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-05-24

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC14/HRR/KAT/PRACA/512
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Poszukiwanie kandydatów z obszaru IT w dostępnych źródłach
  • Selekcja nadchodzących aplikacji
  • Preselekcja kandydatów w rozmowie telefonicznej
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • Raportowanie
Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Komunikatywność, otwartość, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie HR
  • Możliwość codziennego wykorzystywania kompetencji językowych
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)