Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent ds. Zakupów Warszawa
Asystent/ka Działu Zakupów i Finansów w firmie budowlanej

ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2835 dni temu

Jesteśmy jedną z wiodących w Polsce firm budowlanych i w obecnej chwili poszukujemy do naszego oddziału w Warszawie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Bieżące wsparcie Działu Zakupów i Finansów w codziennej działalności
  • Kontrola budżetów na budowach
  • Stały kontakt z administracją na realizowanych inwestycjach
  • Nadzorowanie kosztów
  • Prowadzenie bazy danych dostawców
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).