Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka działu zakupów

    Rehasport Clinic   Poznań, ul. Jasielska 14    praca stacjonarna
    asystent  umowa na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Do głównych zadań należeć będą: Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy; Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami; Współpraca z zespołem medycznym szpitala;
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka w Dziale Importu

CARRY sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2865 dni temu

Carry Sp. z o.o.  jest firmą posiadającą sieć salonów odzieżowych na terenie całego kraju. W chwili obecnej zapraszamy do udziału w rekrutacji kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
  • Doświadczenie w organizowaniu/ nadzorowaniu transportu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, zaangażowanie w pracę
Zakres obowiązków, w szczególności:
  • Planowanie i nadzorowanie transportu z krajów z Dalekiego Wschodu
  • Planowanie dostaw do magazynu centralnego
  • Kontakt z zagranicznymi dostawcami, negocjowanie cen i warunków dostawy
  • Kontakt z firmami spedycyjnymi
  • Zatwierdzanie towaru gotowego do wysyłki
  • Tworzenie zestawień dotyczących złożonych i zrealizowanych zamówień
  • Monitorowanie terminów wysyłek i opóźnień
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów handlowych, weryfikacja zgodności realizowanych umów
  • Współpraca z Działem Projektowania
Oferujemy:
  • Umowa o prace na pełen etat
  • Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zapoznania się z funkcjonowaniem branży fashion