Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Asystent/ka z biegłą znajomością języka niemieckiego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, relokacja do woj. kujawsko-pomorskiego
praca stacjonarna
3412 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: relokacja do woj. kujawsko-pomorskiego

Nr Ref.: 5-11-29586/PC

Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy firma outsourcingowa wspierający duże korporacje w realizacji procesów biznesowych. Obecnie poszukujemy abslowentówposługujących się bardzo dobrze język niemiecki na stanowisko:

Miejsce pracy: relokacja w obszarze Centralnej Polski - woj.kujawsko-pomorskie

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:
- współpraca przy projektach wspierających niemieckojęzycznych klientów,
- koordynowanie obiegu informacji związanych z procesami obsługi klienta,
- kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
- udzielanie szczegółowych informacji z obszaru obsługi klienta
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny,
- komunikatywność i zaangażowanie,
- chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
- zainteresowanie lub pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta będą Twoim atutem.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
- bogaty pakiet socjalny.
- stałe wynagrodzenie + premie,
- umowa o pracę i stałe zatrudnienie

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: wroclaw8@grafton.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)